Moda męska

Męskie ubrania w stylu street style

Moda uliczna potrafi być ogromną inspiracją w tworzeniu codziennych stylizacji. W internecie jest wiele blogów poświęconych tej tematyce, na których przedstawione są zdjęcia ludzi z całego świata, którzy mają świetny styl i potrafią fantastycznie łączyć ze sobą ubrania.

Bluzy młodzieżowe męskie w stylu street style

Modą uliczną szczególnie inspirują się ludzie młodzi, którzy szukają ciekawych pomysłów do stworzenia własnego stylu. Świetnym przykładem jest na przykład długa bluza męska, to taka rzecz, która ostatnio znajduje się w asortymencie każdego modnego sklepu z odzieżą. Wszystko to zainspirowane jest właśnie modą uliczną – nastolatki oraz młodzi mężczyźni pokochali ten element garderoby, a zatem marki wyszły naprzeciw. Teraz długie bluzy młodzieżowe męskie można kupić w różnych kolorach i wzorach, Świetnie wyglądają one z modnymi butami w stylu sportowym.

Joggersy

Długa bluza męska świetnie wygląda ze spodniami o sportowym rodowodzie, które mają trochę krótsze nogawki zakończone ściągaczem. Ten model spodni to joggersy, które ukochali sobie młodzi mężczyźni i nastolatki płci męskiej. Jeden z modnych zestawów z wykorzystaniem tego modelu spodni to połączenie ich z długą bluzą młodzieżową, oraz zestawienie z butami typu sneakers, które ładnie eksponują kostkę. Do tego ciekawa czapka z daszkiem, a w pasie jedna z modnych męskich torebek czyli nerka. Taka młodzieżowa stylizacja wygląda naprawdę świetnie i nadaje się chociażby do szkoły. Jest inspirowana modą uliczną z największych miast świata.