Moda męska

Kurtki męskie zimowe z futrem

Jeszcze kilka lat temu kurtki z futrem nosiły tylko kobiety, ale od kilku lat dominują one również w modzie męskiej. Męskie kurtki zimowe z futrem to obecnie podstawowy element w szafie każdego stylowego mężczyzny. Doskonale wyglądają, a przy  tym są bardzo ciepłe i miłe w noszeniu.

Eleganckie kurtki zimowe męskie z futrem

Futerko to element, który pojawia się w kurtkach o różnych fasonach, przede wszystkim w parkach oraz puchówkach sportowych. Najczęściej wykańcza się nim kaptury i kołnierze. Tańsze i zarazem bardziej ekologiczne są futerka sztuczne, ale w sklepach nie brak również męskich kurtek zimowych obszytych futrem naturalnym z owiec czy jenotów.

Sportowe fasony i nie tylko

W sklepach królują przede wszystkim kurtki w wersji sportowej. Nie należy się przy tym bać nawet nieco odważniejszych kolorów. Warto postawić na model w kolorze intensywnej czerwieni czy zieleni, gdyż zawsze prezentuje się on oryginalne i nietuzinkowo. Podczas zakupu warto jednak zwrócić uwagę na materiał, z którego wykonana jest męska kurtka zimowa. Najlepszym rozwiązaniem są kurtki nieprzemakalne i wiatroodporne. Te sprawdzą się również na zimowym stoku.

Modna parka

Od wielu lat kurtki parki robią prawdziwą furorę, zwłaszcza te sięgające do połowy uda. Są one zapinane na zamek błyskawiczny i napy. Dzięki temu doskonale współgrają ze stylizacjami sportowymi i casualowymi. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby obszytą futerkiem parkę założyć do eleganckiego garnituru w kolorze granatu czy czerni.