Moda męska

Kamizelki męskie – jak wybrać fason i kolor?

tanie kamizelki męskie

 

Podstawą tego, aby kamizelka męska prezentowała się dobrze, jest właściwie dobrany rozmiar. Nie może być on ani zbyt mały, ani zbyt luźny. Ważne jest, aby tkanina była na tyle elastyczna, by opinała sylwetkę, a jednocześnie nie ograniczała ruchów. Tylko wtedy można wyglądać atrakcyjnie, a zarazem czuć się swobodnie oraz komfortowo.

Kamizelka to niezwykle uniwersalny element garderoby. Współcześnie zakładana jest nie tylko do formalnych stylizacji, ale również codziennych. Kamizelki męskie znakomicie podkreślają wszystkie atuty sylwetki. Szeroki wybór sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ten niepozorny dodatek nadaje szyku, a także niepowtarzalnego charakteru. Należy jednak zaznaczyć, że model musi być dobrze dobrany do użytkownika. Mogłoby się wydawać, że jest to bardzo proste zadanie, jednak jest zupełnie inaczej.

Odpowiedni rozmiar

 

To, że kamizelka jest zbyt duża można ocenić na pierwszy rzut oka. W przypadku za ciasnego modelu pojawiają się marszczenia, a także nieestetyczne zagięcia.

Nowoczesna elegancja

Zazwyczaj Panowie nie mogą się zdecydować, czy wybrać kamizelkę męską jednorzędową, czy też dwurzędową. Obecnie większą  popularnością cieszą się modele posiadające jeden rząd guzików. Dwurzędówki dedykowane są głównie na imprezy niezwykle formalne.

Ważny jest również kształt. Kamizelki męskie w kształcie V zestawia się z krawatem. Modele w kształcie U świetnie wyglądają w połączeniu z szykownymi muszkami. Jeśli chodzi o klapy, to odeszły one nieco w zapomnienie, ponieważ nie są zbyt praktyczne.