Moda męska

Jak nosić kurtkę bomberke?

Większości z nas kurtka bomberka kojarzy się ze stylem sportowym, to jednak można ja nosić na wiele sposobów. Różne materiały, z jakich jest szyta, sprawiają, że bomberka doskonale sprawdzi się zarówno na te duże, jak i małe wyjścia. Największe znaczenie w tym, do czego będziemy mogli założyć naszą bomberke ma to, z jakiego rodzaju materiału i w jakim kolorze została uszyta.

Kurtka bomberka damska- czarna

 

Bomberka w kolorze czarnym, a do tego wykonana ze skóry lub materiału syntetycznego, ma niezwykle elegancki i ponadczasowy charakter. Cieszy się sporą popularnością, dzięki czemu łatwo znaleźć ją w kolekcjach damskich i męskich. Te kurtki bomberki damskie mogą być noszone zarówno do spodni (świetnie sprawdza się w zestawie z jeansami), jak i do sukienek czy spódnic. Bomberki damskie w czarnym kolorze to najbardziej uniwersalny wybór. Tak więc ci, którzy cenią sobie minimalizm w szafie, a także funkcjonalne ubrania o szerokich zastosowaniach i możliwościach łączenia z innymi, powinni wybrać czarną bomberke. Na pewno będzie to strzał w dziesiątkę.

Bomberka z ociepleniem

 

To jedne z popularniejszych kurtek damskich. Można je nosić przejściowo, sprawdza się i wiosną i jesienią. Zwykle ten model kurtki ma bardziej sportowy charakter, przez co też świetnie wygląda np. w zestawie ze spodniami.

 

Bomberka na lato

 

Ten typ bomberki, w odróżnieniu od modeli ocieplanych, uszyty jest z lekkich i zazwyczaj bardzo kolorowych materiałów. Są to wersje bardzo lekkie, idealne do zarzucenia np. na sukienkę czy do spódnicy.