Moda męska

Bojówki męskie – wygoda i styl

 

Wielu mężczyzn zwraca uwagę na swój wygląd, jednak poza modnymi ubraniami cenią oni wygodę. Dlatego spodnie sportowe cieszą się dużą popularnością. Są one niezwykle funkcjonalne i pasują do wielu stylizacji.

Spodnie bojówki męskie – nie tylko na poligon wojskowy

Kiedyś spodnie bojówki kojarzyły się wyłącznie z wojskiem. Obecnie bardzo modny stał się styl militarny. Bojówki zatem można łączyć nie tylko z podkoszulkiem i dodatkiem nieśmiertelników do stylizacji ale również jako przełamanie miejskiej stylizacji w zestawieniu z klasyczną koszulą. Wybierając bojówki ni trzeba stawiać tylko na wzór moro, można wybrać również klasyczny granat czy czerń i połączyć je z modnymi w tym sezonie klasycznymi mokasynami.

Bojówki męskie ze ściągaczem – najmodniejsze w tym sezonie

W szafie modnego mężczyzny w tym sezonie nie powinno zabraknąć bojówek męskich ze ściągaczem. Takie bojówki pasują nie tylko szczupłym i wysokim panom, sprawdzą się także dla tych którzy chcą ukryć kilka zbędnych kilogramów. Proste nogawki zakończone ściągaczem wysmuklają sylwetkę, a regulowany pas pozwala na większą wygodę noszenia. Będą pasować zarówno do trampek, oksfordów czy sztybletów. Warto w takim wydaniu postawić na klasyczną kolorystykę, wybierając czerń bądź khaki. Dla mężczyzn, którzy chcą się wyróżnić najlepszym wyborem będzie beż. Jednak należy wtedy pamiętać aby dobrać do całości koszulkę bądź koszulę w delikatnym kolorze, aby pasowała do całości stylizacji. Warto postawić także na dodatki i wybrać nerki.